Nechte se hýčkat a dopřejte si spa pedikúru a manikúru

Manikúra a pedikúra je důležitá nejen v létě, ale v průběhu celého roku. „Často se stává, že před létem zachraňujeme celý rok, kdy člověk nevěnoval pedikúře moc velkou péči. Přitom je to zbytečné, spa pedikúra je nesmírně příjemným zážitkem,“ popisuje pedikérka Aneta Konvalinková.

Spa pedikúra se provádí „nasucho“ za pomoci tzv. japonských špachtlí. Díky nim se docílí neuvěřitelné jemnosti. Zkušenost s procedurou má klientka Petra: „Oceňuji především, že celá procedura byla nesmírně relaxační. A co teprve masáž! Nohy mám i po několika týdnech krásně hebké a broušení speciální špachtlí nebylo ani trochu nepříjemné.“

Ideální je podstoupit s pedikúrou i spa manikúru. Dá se tak skvěle využít čas po pedikúře, kdy zasychá lak. „Provádět oboje naráz je velmi efektivní v rámci časové úspory zvláště pro ženy, které jsou hodně pracovně vytížené. Navíc si užijí pár hodin úžasného relaxu,“ vysvětluje pedikérka.

Po samotné pedikúře i manikúře následuje lakování laky Jessica. Díky několika vrstvám klasického laku se docílí perfektního vzhledu nehtů bez odřeného laku i několik týdnů. „Je pravděpodobnější, že budete muset nehty dříve ostříhat, než že by se lak jakkoliv poškodil,“ uzavírá Aneta Konvalinková.