V poušti s nejlepšími kadeřníky světa

Tři dny plné obchodních jednání, kadeřnických workshopů a show. Novinky a špičky oboru. 2 350 účastníků ze 74 zemí všech kontinentů. To bylo letošní L’Oréal Business Forum, které se tentokrát konalo ve Světovém obchodním centru v Dubaji, ve Spojených arabských emirátech. Z Česka tu letos bylo jen 6 zástupců a mezi nimi i Jarka Čechová.

Jarka bude prý ze zážitků z Dubaje čerpat dlouho: „Business fórum je pro mě vždycky velká inspirace. Je tam vidět spousta kreativních nápadů, dost se jich hodí jen na pódium, ale některé využívám i v praxi. Baví mě Laetitia Guenaou, která letos dělala závěrečnou show, výborné bylo školení drdolů od salonu Alexandre de Paris.

Mám tu možnost sledovat, kam se kadeřnický svět hýbe, podívat se, jak to dělají ti nejlepší a taky se potkat s kolegy z jiných zemí. Z České republiky nás letos v Dubaji bylo jen 6. Stále se vzdělávat je pro náš salon důležité, proto jsem letěla i do Emirátů, i když je to trochu z ruky.

Kromě profesního vzdělávání a výměny zkušeností je samozřejmě zajímavé i prostředí. Velkým zážitkem byla třeba závěrečná party v poušti, i když dress code s vysokými podpatky nebyl v písku úplně praktický.“