Vlasy jako ze salonu v pohodlí domova? Naučíme vás, jak na to

Přijdete od kadeřnice a vaše vlasy září. Připadáte si jako filmová hvězda a sebevědomí máte najednou na rozdávání. No a pak si vlasy umyjete sama doma. Konec pohádky. Zkrátka nikdy se vám nepodaří upravit si vlasy tak, jako to umí v kadeřnictví. Poznáváte se? Čtěte dál, protože právě pro vás jsme připravili zcela novou službu.

„Celá léta od klientek slýchám, že si nikdy doma neupraví vlasy tak, jako když odcházejí z našeho salónu. Proto jsem se rozhodla uspořádat jednodenní kurz, kde prozradím, jak na to. Kurz povedu spolu s našimi kadeřníky a skupinky budou velké tak akorát, aby se každému dostalo individuální péče,“ popisuje službu Jarka Čechová.

Celý den se ponese v duchu ženského dýchánku. Nebudou chybět ani drinky a zdravá svačina. „Akci budeme plánovat vždy na sobotu nebo neděli, aby měly ženy skutečně volný čas, mohly dát děti na hlídání, vypustily z hlavy pracovní stres a hlavně si spolu s námi užily krásný den,“ upozorňuje Jarka Čechová.

Během dne se dozvíte, jak správně pečovat o vlasy nebo jak je co nejrychleji upravit. Nebude chybět ani téma lehkého denního make-upu. „Začneme teorií, třeba jak si umýt hlavu. Zní to jako banalita, ale je to nesmírně důležité a většina klientů to dělá špatně. Také probereme, jaký mají typ vlasů. Používání produktů na jiný typ vlasů je totiž další častá chyba.“ Následovat bude správné foukání, styling a úprava. Na závěr zkušená make-up artistka poradí s péčí o pleť i líčením.

„Z kurzu budou ženy odcházet odpočaté a hlavně budou vědět, jak se o vlasy správně starat a jak je perfektně upravit. A zvládnou to tak, že budou vypadat jako od kadeřníka,“ uzavírá Čechová.

Zaujala vás služba? Pro další info a přihlášení pište na info@jarkacechova.cz