Naši klienti: Petra Paroubková

03.08.2010

Petra Paroubková chodí ke kadeřnici Jarce Čechové přes deset let. Chodila k ní tedy ještě dávno předtím, než Jarka Čechová otevřela vlastní salon. V něm teď Petra Paroubková využívá nejen kadeřnické služby, ale i vše ostatní, co salon nabízí. 

"Salon navštěvuji každé tři týdny, protože mi rychle rostou vlasy, a vždy jdu jak na stříhání a barvu, tak na manikúru a pedikúru. Dříve jsem chodila i více, třeba na foukanou, ale teď když je dcera větší, nezbývá mi na to čas," říká Paroubková a dodává: "Nikdy sem ale nezapomenu zajít před důležitými společenskými událostmi."

"Jsem hodně konzervativní a k nikomu jinému než k Jarce bych nešla. Posledních deset let mne nikdo jiný nestříhal a když jezdíme na léto do Řecka, Jarka mi dá s sebou namíchanou barvu, kterou mne obarví v tamním kadeřnictví, ale jinak mi do vlasů nezasahují. Jarka mne česala i na svatbu a u Jarky v salonu stříhají i manžela a dceru," vypráví Paroubková.

Dříve nosila Petra Paroubková kratší mikádo, dnes dává na radu své kadeřnice přednost delším vlasům, hlavně kvůli údržbě v létě. "Jarka mi vždycky dobře poradí a mám v ní plnou důvěru. Na podzim třeba lehce ztmavujeme, v létě pracuje s barvením šetrněji, aby se vlasy tolik neničily. Právě přes léto u moře dostávají vlasy na sluníčku pořádně zabrat a i na to Jarka myslí," dodává Paroubková.

Ani při domácí péči o vlasy nezapomíná Petra Paroubková na důležitost kvalitního ošetření vlasů. "Používám šampon a kodicionér od Kérastase a vlasový olejíček od Lorealu. Vlasy pak foukám a natáčím na velké natáčky. Základní úkony v úpravě vlasů jsem se naučila a zvládnu je i sama, před důležitými událostmi dám ale vždy přednost foukané od experta," prozrazuje Paroubková.