Kontakty:

Online rezervace

Vážení klienti, pro rezervaci termínu nás prosím nejlépe kontaktujte telefonicky. Na formulář níže se vám my ozveme zpět telefonicky ihned jak to bude možné. Děkujeme.

+420 226 256 256, +420 221 666 888, +420 737 610 555

Výběr recenzí z Google:

Veronika Kostihová: "Byla jsem u kadeřnice Sofie velmi spokojená.

Opravdu barvení vlasů rozumí a umí poradit co a jak..je pečlivá a jako bonus jsme si dobře popovídali.. :-)."

Enny Suuri: "Paní majitelka velmi příjemná a osobně mi udělala nádherný hairstyle:))) salón mají velmi příjemný a čistý... Doporučuji !!! "

Tereza D.: "Salon všem doporučuji - vždy odcházím spokojena, vyjdou vždy vstříc a udělají vám nádherné vlasy. Vždy se sem rada vracím!"

Jana Lukášová: "V salonu Jarky Čechové jsem byla nadšená z přístupu a konzultace kadeřnice, která mi poradila ohledně mé barvy, doporučila přípravky, které jsem si rovnou koupila v salonu. Holky - kadeřnice jsou úžasné a milé, cítíte se tam téměř jako v kruhu rodinném. Pokud toužíte po změně nebo jen nevíte co s vlasy, mohu vřele doporučit"

Ema Jelínková: "Našla jsem salón čistě náhodou po cestě do práce, jsem moc nadšená, perfektní přístup kadeřníka a úžasná barva, Vauuu.... " 

Zita Pátíková: "Příjemné prostředí, usměvavý milý personál, profesionální přístup. Vždy se do tohoto kadeřnictví těším pokaždé jsem nadmíru spokojená s tím, co mi děvčata vykouzlí na hlavě. :-) Vřele doporučuji každému, kdo hledá dobrého kadeřníka. Tady nemůžete šlápnout vedle :-)!"