NAŠE SLUŽBY

Diagnostika vlasů a pokožky

Profesionální diagnostické měření kamerou od značky KÉRASTASE pro všechny, kteří stálé řeší problémy s citlivou vlasovou pokožkou, lupy, ztrátu a kvalitu vlasů.....atd. Na základě výsledků měření jsou doporučeny vlasové produkty na míru daného problému. Tato služba je poskytnuta ZDARMA.

Střihy dámské a pánské

V salonu se nebojíme nejnovějších trendů a nepohrdneme ani osvědčenou klasikou. Každý klient je pro nás novou výzvou. Vynikáme individuálním přístupem a neváháme se radit tak dlouho, dokud nenajdeme styl, který vám perfektně padne.

Barvení klasické a přelivy 

Používáme pouze profesionální barvy a přelivy od prestižní značky Loreal Professionnel. Jsou to například: Dia Light, Dia Richesse, Inoa, Studio Blond, Majirel. Barevná škála je nekonečná, proto vám namícháme odstín přímo na míru a rovnou si odstín zapíšeme do naši databáze pro vaši příští návštěvu.


Mytí vlasů a foukaná 

Pokud máte zájem nechat si vlasy pouze umýt a vyfoukat, dle vašeho přání do rovna, či do vln, rádi Vám vyjdeme vstříc. Používáme samozřejmě profesionální fény, žehličky a další nástroje pro úpravu vlasů. Pro dlouhodobé udržení konečného výsledku používáme profesionální stylingové přípravky také od Loreal Professionnal, nebo Kérastase.

Barvení Balayage

Balayage- "bajaláž", technika, která vykouzlí ve vašich vlasech dokonalý efekt na přání - hlavně vypadá nádherně přirozeně!
Barva se nanáší na délky a hlavně na konce vlasů, a převážně na partie rámující obličej. Takto vznikají krásné efekty a mohou se tak zvýraznit kontury obličeje. Přechody mezi pramínky jsou jemné a tedy velmi přirozené.

Melírování

Melír je stálá klasika, začíná se však měnit jeho aplikace. Stále se používají pruhy alobalu, ale melír již nemusí být aplikován pravidelnými pruhy po celé hlavě. Použije-li se tato technika do alobalu, či fólie, můžeme také použít na melír vice než jednu barvu ("americký melír"). Melírová směs se také používá pro komplexní odbarvení vlasů, musí se však dbát na správný výběr peroxidu.

Barvení Ombré

Ombré (také známé jako "namáčení") je výraznou barvou: tmavá vlasová linie, nebo délky a světlejší konce, v závislosti na tom, kde barevný přechod začíná, Pokud světlé vlasy začínají u vlasové linie a přecházejí v tmavší odstín - obvykle půl na půl - říká se tomu two-tone (dva odstíny).

Péče Malibu C

 Jedná se o patentované ošetření ("čištění") vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů VITAMÍNU C, a to v té nejčistší a nejúčinnější podobě. Produkty jsou 100% vegan, netestované na zvířatech, neobsahující parabeny, sulfáty, konzervanty, umělé parfemace a pomáhají účinně řešit problémy s vlasy a pokožkou. 

Brazilský keratin

Je to produkt, který byl vyvinut v Brazílii. Je to přípravek, který obsahuje primárně keratin určený k regeneraci a tvarování vlasů, hlavně k dlouhodobému narovnání vlasů. Molekuly keratinu pronikají zažehlováním do vnitřní složky vlasového vlákna a opravují jeho poškození. Výsledky jsou zjevné ihned po aplikaci. Po aplikaci je doporučeno vlasy alespoň 3 dny neumývat!

Trvalá ondulace

Trvalá ondulace se začíná do salonů opět rychle vracet. Jejím použitím přeskupíte keratinovou strukturu vlasu, pro což se používá kyselina thioglykolová, která se nanáší na natočené vlasy. Jedná se o zásadní zásah do struktury vlasového vlákna, proto je velice důležitá osobní konzultace před tímto zásahem.

Společenské účesy

Co se týče společenských a svatebních účesů nebojíme se nejnovějších trendů a nepohrdneme ani osvědčenou klasikou. Vždy s klientkou projednáme její nápad, nebo návrh podle obrázku a případně doporučíme jinou alternativu.

Dětské střihy

Všechny děti mají u nás dveře otevřené. Milým a hlavně klidným přístupem vytvoříme moderní střih, nebo jen malou úpravu dle potřeby rodičů.

U nás děti nepláčou :-)

Kérastase Chronologiste obřad

Pokročilá technologie splňuje extrémní luxus pro silnou péči proti stárnutí ve vysoce smyslném zážitku. Dopřejte svým vlasům výjimečný a úplný rituál Chronologiste, která kombinuje luxusní pokročilou technologii a jedinečný smyslový zážitek. Toto regenerační ošetření je určeno pro všechny typy vlasů, od pokožky hlavy až po konečky.

Kérastase Peeling Fusio Scrub 

Tento peeling na vlasy a vlasovou pokožku funguje stejně jako peeling na obličej. Fusio-Scrub je ošetření, které čistí a revitalizuje vlákno do hloubky tím, že odstraňuje nečistoty přítomné na pokožce hlavy a vlasů. Jemně zvedne vaše kořeny a obnoví objem vašich vlasů. Mít krásné vlasy je především mít zdravou pokožku hlavy!

Cílená péče Fusio Dose Kérastase 

Šest receptur koncentrované péče, jsou smíchány s dalšími pěti účinnými aktivními složkami, které nabízejí několik kombinací pro ošetření navržené na míru, které okamžitě a trvale promění vaši vlasy. Okamžitá a účinná péče určena nejen pro zaneprázdněné a náročné ženy.

Proměny

Chtěli byste změnit svou image a nevíte, jak na to? Přemýšlíte, jaký styl účesu, líčení nejlépe hodí? Nebo prostě jen chcete vyzkoušet něco nového? Proměny image jsou u nás oblíbené jako dárek ve formě DÁRKOVÉHO POUKAZU (viz ceník služeb). Varianta I."Účes" zahrnuje změnu střihu a barvy + líčení. Nevztahuje se na zesvětlování z černé barvy na blond, nebo melírování v tomto případě bude cena vyšší. Proměny image jsou u nás oblíbené jako dárek ve formě dárkového poukazu. Varianta II. "Den pro Vaši krásu" - zahrnuje kromě změny střihu, barvy a líčení dále manikúru a pedikúru. Nevztahuje se na zesvětlování z černé barvy na blond, nebo melírování v tomto případě bude cena vyšší. Časový rozsah služeb 4 -4,5 hod. Pro lepší prožitek si celou proměnu můžete vychutnat s lahvičkou Prosecca zdarma! 

Pedikúra

Používáme nehtovou kosmetiku ORLY. Jedná se o přírodní kosmetiku bez toxických látek. Neobsahuje klasické toxiny jako je dibutylftalát, formaldehyd a toluen, je vegan a není testována na zvířatech. Těšit se můžete na úpravu a péči nehtů, kutikuly, zbytnělé kůže na ploskách+peeling+akupresuru+masku+zábal+masáž chodidel a kotníků. 

Manikúra

Používáme nehtovou kosmetiku ORLY. Jedná se o přírodní kosmetiku bez toxických látek. Neobsahuje klasické toxiny jako je dibutylftalát, formaldehyd a toluen, je vegan a není testována na zvířatech. Těšit se můžete na úpravu nehtů+gomáž kutikuly+ masku/peeling/lehkou masáž/aplikaci vitamínového oleje.  

Make-up

Pokud vyrážíte na nějakou událost, nebo si jen tak přejete udělat hezký den, tak pro vás nabízíme také možnost se nechat nalíčit i bez nutnosti objednání.

Prodej produktů a dárkových poukazů

V salonu prodáváme celou škálu vlasových produktů od Kerastase a Loreal Professionnel. Patří sem celá komplexní péče o vlasy a pokožku, dále stylingové produkty a zvýhodněné dárkové balíčky, hřebeny, kartáče, fény a další.

Občerstvení

Každou službu v salonu si můžete zpříjemnit skvělou kávou od Nespressa, nebo nějakým nealkoholickým nápojem, či skvělým vínem a dalším...
(všechny nápoje jsou u nás zpoplatněny).