NÁŠ TÝM

Jaroslava Čechová

Majitelka & Kadeřnice Top Stylist

Milí klienti,

v současné době nerozšiřuji svoji klientelu, proto se, prosím, přímo ke mně neobjednávejte. Moc ráda Vám ale doporučím své kolegy, kteří jsou velice šikovní a kreativní. V jejich profilech níže najdete můj pohled na každého z nich, můžete si tedy vybrat podle svých představ.

Pokud se mnou budete chtít cokoliv zkonzultovat (třeba i společně s kolegy), není to žádný problém, protože ve studiu jsem během otevírací doby skoro stále.

 Moc se těšíme na Vaši návštěvu.
                                 Jarka Čechová                                                           


 

Anna Nováková

Top Stylist

"Anna je velmi zkušená kadeřnice, která miluje svoji práci, velmi naslouchá svým klientům a snaží se plnit jejich přání. Její srdce bije pro značku Kerastase a její obřady, miluje rozmanitost a účinky těchto produktů." 

Zkušenosti a vzdělání: Praxe v oboru od roku 1989. Kompletní školení: akademie Wella a L'oreal Professionnel. Technické stáže: L'oreal coco keratin, cut and color. Další školení: kompletní školení značky Kerastase, 

Jana Michálková

Top Stylist

Ze zdravotních důvodů momentálně nepracuje

"Jana je rychlá a zároveň vždy precizní ve své práci. Potrpí si na klasiku, ale také ráda vyjde vstříc přáním zákazníka. Miluje společenské účesy ve kterých je opravdu skvělá." 

Praxe v oboru od roku 1996. Stáže tuzemské i zahraniční: Akademie Bomton, Christophe Gaillet, Kerastese Paris, technické stáže L´Oreal

Momentálně nepracuje

Pavlína Kirschnerová

Senior Stylist

"Pája je mladá ambiciozní kadeřnice, která miluje společenské účesy a hlavně dlouhé vlasy. V oblibě má proto styly barvení Balayage a Ombre. Ve volném čase miluje fitness, svého přítele, tanec a kočky."

Zkušenosti a vzdělání: Praxe v oboru od roku 2015. Kompletní školení Loreal Professionnel, Kerastase a střihy akademie Franck Provost

Markéta Altmanová

Senior Stylist

"Markéta je skvělá koloristka, velmi precizní ve střihu a vždy podtrhne individualitu každého klienta. Je velmi komunikativní a vždy na její tváři najdete úsměv."

Zkušenosti a vzdělání:

Praxe v oboru od roku 2005. Má bohaté zkušenosti a zároveň se účastnila různých proměn v pořadu Sama doma a fotila styling pro časopis Žena a život. Technické stáže: L'oreal, kompletní školení značky Kerastase, 

Adéla Kratochvílová

Junior Stylist

"Adélka je milá, skromná a dovede vždy individuálně poradit a hlavně vždy s úsměvem. Je přesně ten talent od přírody. Ještě nemá odpracováno tolik let, však všechny její konečné práce jsou dokonalým výsledkem jako od dlouholetého profesionála."

Zkušenosti a vzdělání: praxe v oboru od roku 2016. Technické stáže: L'oreal, kompletní školení značky Kerastase,

 

Sofie Francová

Junior Stylist

"Sofie je náš nejmladší "benjamínek", přesto, že je tak mladá, dokáže vždy dokonale vystihnout přání klienta a zároveň také doporučit styl pro zlepšení."

Zkušenosti a vzdělání: praxe v oboru od roku 2016. Školení s kadeřníkem Max Eli, který češe celebrity jako např. Jenifer Lopez, česala modelky pro Fashion Designer show v Brně. Její nejoblíbenější styl barvení  je technika Balayage Air Touch.

Jiří Sonnleitner

Top Stylist

Bohužel již novou klientelu nepřijímá


Zkušenosti a vzdělání: praxe v oboru od roku 1993. Stáže tuzemské i zahraniční Stefan Franck Rausch Akademie, Christophe Gaillet, Kerastese Paris, Zeobalsi, technické stáže L´Oreal.

Bohužel již nepřijímá nové klienty

Anna Horová

Recepční a vizážistka 

a manikérka 

"Anička je milá a ochotná recepční, která má v oblibě líčení, cestování a hlavně dobrou náladu."

Praxe v oboru v oboru od roku 2010, manikúra od roku 2016 

Martina Křížová

Manager salonu, recepce 

a vizážistka

"Žena na svém místě, svým úsměvem Vás zahřeje a s citlivostí sobě vlastní vám vždy poradí či pomůže po profesionální i osobní stránce. Miluje pohyb, kočky a celkově zdravý životní styl."

Zkušenosti a vzdělání: praxe v oboru od roku 1996. Kurzy make-upu: Primavera Andorrana, Cosmetics base and face diagnostic Swisso Logical Neuchatel.