NÁŠ TÝM

Jaroslava Čechová

Majitelka & Kadeřnice Top Stylist

Milí klienti,

v současné době nerozšiřuji svoji klientelu, proto se, prosím, přímo ke mně neobjednávejte. Moc ráda Vám ale doporučím své kolegy, kteří jsou velice šikovní a kreativní. V jejich profilech níže najdete můj pohled na každého z nich, můžete si tedy vybrat podle svých představ.

Pokud se mnou budete chtít cokoliv zkonzultovat (třeba i společně s kolegy), není to žádný problém, protože ve studiu jsem během otevírací doby skoro stále. Však momentálně v roce 2023 a 2024 jsem na mateřské dovolené.

 Moc se těšíme na Vaši návštěvu.
                                 Jarka Čechová                                                           


 

Jana Michálková

Top Stylist

"Jana je rychlá a zároveň vždy precizní ve své práci. Potrpí si na klasiku, ale také ráda vyjde vstříc přáním zákazníka. Miluje společenské účesy ve kterých je opravdu skvělá." 

Praxe v oboru od roku 1996. Stáže tuzemské i zahraniční: Akademie Bomton, Christophe Gaillet, Kerastase Paris, technické stáže L´Oreal

Eliška Matoušková

Top Stylist 

"Eliška se pomalu vrací po tříleté mateřské dovolené, zatím pracuje pravidelně každé pondělí a úterý. Pracuje v salonu od jeho založení od roku 2009. Jejím největším koníčkem a hlavně radostí jsou její dva synkové."

Zkušenosti a vzdělání: Praxe v oboru od roku 2007. Kompletní školení: akademie Wella a L'oreal Professionnel. Technické stáže: L'oreal coco keratin, cut and color. Další školení: kompletní školení značky Kerastase, 

Markéta Altmanová

Top Stylist

"Markéta je skvělá koloristka, velmi precizní ve střihu a vždy podtrhne individualitu každého klienta. Je velmi komunikativní a vždy na její tváři najdete úsměv."
Zkušenosti a vzdělání:
Praxe v oboru od roku 2005. Má bohaté zkušenosti a zároveň se účastnila různých proměn v pořadu Sama doma a fotila styling pro časopis Žena a život. Technické stáže: L'oreal, kompletní školení značky Kerastase, 

Adéla Kratochvílová

Top Stylist

"Adélka je milá, skromná a dovede vždy individuálně poradit a hlavně vždy s úsměvem. Je přesně ten talent od přírody, koukne a hned ví co vytvořit."

Zkušenosti a vzdělání: praxe v oboru od roku 2016. Technické stáže: L'oreal, kompletní školení značky Kerastase,

 

Tereza Melmuková

Top Stylist

Terezka je velice milá, komunikativní a vždy ochotně naslouchá přání každého klienta."Zkušenosti a vzdělání:
Praxe v oboru od roku 2015. Má bohaté zkušenosti s profesionálními značkami Loreál, Kérastase a Schwarzkopf.

Ráda podniká výlety s přáteli, jejím koníčkem je fotbal, kterému se hlavně věnuje její manžel.

Markéta Hanzlíková

Top Stylist

Markéta se vrací po mateřské dovolené, pracuje momentálně středy, čtvrtky a pátky 9:00-17:00

"Je velice kreativní, vždy dokáže individuálně poradit. Zároveň miluje extravagantní střihy a barvení ."

Zkušenosti a vzdělání:

Praxe v oboru od roku 2009. Má bohaté zkušenosti se značkami  Loreal, Wella a Redken. Práce je zároveň jejím koníčkem, kam patří také její pejsek.


Jiří Sonnleitner

Top Stylist

Bohužel již nepřijímá nové klienty

Zkušenosti a vzdělání: praxe v oboru od roku 1993. Stáže tuzemské i zahraniční Stefan Franck Rausch Akademie, Christophe Gaillet, Kerastese Paris, Zeobalsi, technické stáže L´Oreal.

Pavlína Kirschnerová 

Top Stylist/Make-up


Zkušenosti a vzdělání: kompletní školení L'Oréal Professionnel, Kérastase a střihy akademie Franck Provost. 

Svoje zkušenosti ještě více zúročila v letech 2022-2023 v luxusním salonu v centru Mnichova.

Praxe v oboru v oboru od roku 2015

"Pavlína miluje společenské účesy a hlavně dlouhé vlasy. V oblibě má proto styly barvení Balayage a Ombre. Ve volném čase miluje fitness, svého přítele, tanec, kočky a make-up."

Martina Křížová

Manager salonu & recepční 

"Žena na svém místě, svým úsměvem Vás zahřeje a s citlivostí sobě vlastní vám vždy poradí či pomůže po profesionální i osobní stránce. Miluje pohyb, kočky a celkově zdravý životní styl."

Zkušenosti a vzdělání: praxe v oboru od roku 1996. Kurzy make-upu: Primavera Andorrana, Cosmetics base and face diagnostic Swisso Logical Neuchatel.

Lana Londrc

Recepční

"Lana je velice ochotná a usměvavá recepční.  Miluje, když klienti odcházejí ze salonu spokojeni a s úsměvem."

Ve volném čase ráda čte, cestuje, poznává nové kultury a v neposlední řadě tráví čas s přáteli.

Emilia Vanišová

Manikérka&Pedikérka

Momentálně pracuje pravidelně pondělky, středy a pátky, nebo osobně dle domluvy.

"Emilia je ve své práci velice precizní, její práce je zároveň koníčkem. Miluje lidi a ráda o ně pečuje, mnoho klientek k ní chodí již několik let a nyní jsou i v přátelském vztahu.

Zkušenosti a vzdělání: praxe v oboru od roku 1998 jako nehtový designer, posléze specialista na SPA pedikúru od značky OPI, ORLY, EMI, Několik let také pracovala v prestižním hotelu Four Seasons.